Klíče - RokaWorks

Menu
Menu
Přejít na obsah


Profi diag


Budíky


Klíče & imo


Předkup. kontrolaPřipravujemePřipravujemePřipravujemeDěláme klíče na téměř všechna BMW, které mají centrální zamykání. A to všechny E řady, F řady a některé G řady.

Postup zhotovení klíče

 • ZAŠLETE INFORMACE - Níže vyplníte formulář, nebo zašlete do zprávy na messengeru potřebné informace které jsou požadovány ve formuláři. (Hlavně posl. 7 znaků z VIN!)
 • FOTOGRAFIE - Zaslat foto vyřezané planžety Vašeho stávajícího klíče (ve formuláři nebo na messengeru) - fotografie musí být ostrá, focena objektivem kolmo k vyřezané planžetě. Fotku prosíme dle vzoru níže.
  nechcete vyřezat? Zaškrtněte příslušné pole. Cena klíče je pak o 500kč nižší.
 • SETKÁNÍ - Ozveme se Vám po odeslaném formuláři pro sjednání termínu. V sjednaný termín, bude klíč vyřezán a bude Vám naprogramován. (Programování někdy může zabrat několik hodin)
  Na místě otestujeme funkčnost výžezu planžety klíče,
  promažeme zámky zdarma.
 • možnost SMAZÁNÍ NEVLASTNĚNÝCH KLÍČŮ na závěr zdarma - PŘIVEZTE SI VŠECHNY KLÍČE co máte k vozidlu, pokud chcete zablokovat vstupu do vozidla a startování vozidla takovými klíči, které nevlastníte.

FAQ (často kladné dotazy):
Proč chceme foto planžety?
Z fotografie si umíme spočítat kód klíče dle výřezu. Díky tomu je výřez klíče jako nový z továrny, nekopírujeme staré s vadami, které vznikají z používání.

Proč se musí vyndavat někdy jednotka při nahrání klíče k Vašemu vozu? Jak dlouho tato práce může zabrat?
V některých případech je vozidlo výrobcem tak silně zabezpečené, že je potřeba číst data externě mimo vozidlo pro úspěšný výsledek.
Pro programování je často potřeba demontáž jednotky s imobilizérem (podle tipu a modelu), pro vyčtení potřebných dat, abychom mohli (v některých typech to jinak nejde), naporgramovat a zprovoznit klíč.
To může někdy zabrat až několik hodin. Proto berte v patrnost prosím, že můžete být bez vozidla déle jak pár minut a budete nám ho tam muset po dobu zásahu zanechat.
Někdy je během práce zjištěno, že s imobilizérem bylo neodborně manipulováno v minulosti například z důvodu výměny nahradního dílu nebo stáčení kilometrů, hwardware/data jsou porušena a je tím pádem potřeba více práce aby se to dal odo pořádku pro snížení rizik a komplikací.

ZTRÁTA VŠECH KLÍČŮ:
Pokud jsou ztraceny všechny klíče, uveďte ve formuláři nebo ve zprávě, jsme schopni udělat nový i tak! Ale mění se pak postup a cena

Ceník:
Uvedené ceny jsou včetně vyřezání planžety, programování a zpárování centrálního zamykání.
Ceny jsou orientační, pokud v průběhu bude zjištěna předchozí neodborná manipulace či poškozená jednotka nebo její data, bude se cena navyšovat o práci za opravu dat, je to nezbytné k tomu aby byl klíč správně naprogramován a aby vozidlo trvale fungovalo správně
Klíče pro řady E38 / E39 / E46 / E52 Z8 / E53 X5 / E83 X3 / E85-6 Z4 (EWS)
Všechny typy vzhledu "diamant" (mimo BMW E60): 2900kč
Klíč vystřelovací vzhledu F série pro E řady (mimo BMW E60): 3600kč
Klíče pro řady E6x / E7x / E8x / E9x (CAS 1-3+)
Klíč tvaru "diamant" typ pro BMW E60: 3600kč
Klíč "mýdlo" (mimo E65/E66) bez funkce keyless:  3800kč
Klíč pro BMW E60-1 / E70-1 / E90-93 / :  3800kč
Klíč pro BMW E60-1 / E70-1 / E90-93 / s funkcí Comfort Access (keyless):  4600kč
Klíče pro řady F - 5, 6, 7 nebo X3 řada (CAS 4/4+)
Bez rozdílu barvy či počtu tlačítek: 4800kč
Bez rozdílu barvy či počtu tlačítek s funkcí keyless - Comfort Access: 5600kč
Klíč vzhledu G řady bez funkce keyless - Comfort Access: 5400kč
Klíč vzhledu G řady s funkcí keyless - Comfort Access: 6200kč

Klíče pro řady F - 1, 2, 3, 4 nebo X5 a další výše neuvedené (FEM/BDC)
Bez rozdílu barvy či počtu tlačítek: 4900kč
Bez rozdílu barvy či počtu s funkcí keyless - Comfort Access tlačítek: 5700kč
Klíče pro vozy MINI (BDC) s označením Fxx od roku 2015
Bez rozdílu počtu tlačítek: 5400kč
 • Záruka 2 roky od nás na všechny klíče!
 • Vysoká kvalita! Potrpíme si na kvalitu! Nebereme "tradiční levnou čínu"! Nechceme potíže se startováním nebo funkčností centrálu, které můžou časem přijít, jako se stává u levných náhražek.
 • Výrobce klíčů - většina typů klíčů je přímo od výrobce, který výrábí klíče automobilkám. Ceny udržujeme zhruba poloviční, než má automobilka.

Ztráta všech klíčů - částka bude navýšena podle obtížnosti a typu vozidla. Přibližně o částku za činnost odemčení vozidla (pokud bude třeba) a dále za programování 1000-3000kč.
Comfort Access neboli Keyless je výbava, která umožňuje otevřít vůz bez stisku tlačítka na klíči. Hardware a složitost šifrování tedy i programování klíče je zde těžší.
(Odemčení / Zamčení vozidla pomocí interakcí s klikou při přítomnosti klíče na blízku např. v kapse, u E řad ještě rozeznatelné, že lze vozidlo nastartovat bez zasunutí klíče do schrány pro klíč)
Focení naležato
Focení naležato
Jak fotit
Správná ukázka
 Klíč s CA (Bezklíčový přístup / keyless)
 Nechci vyřezat planžetu
 Ztraceny všechny klíče
*Pole označená hvězdičkou (*), jsou povinná


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Návrat na obsah