Kódování - RokaWorks

Menu
Přejít na obsah
Profi Diag


Budíky


Klíče & imo


Předkup. kontrola

Carplay
PřipravujemePřipravujemeKódování
"Upravování funkcí vozidla na míru"

Kódování může znamenat:
 • Jedná se o změny nastavení vozidla, přidání/změny funkcí a další.
 • Dodělání, zapínání nebo vypínání funkcí vozidla, které nejsou z výroby.
 • Nakódování vyměněné jednotky vč. přepisu VIN/KM pro srovnání obsahu na konkrétní vůz pro ideální správnou funkcionalitu výbavy vozu.
  (pokud nejde o jednotku kde je nutné flashování pro přepis těchto údajů v jednotce. Přepisy zabezpčených nebo těžko přístupných dat je nutné jiným individuálním procesem jako např. motorová jednotka, přístrojová deska a podobné - to jsou činnosti mimo rámec běžného kódování)
  V případě nutnosti přepisu dat jednotky programováním (flashováním) ať už ve vozu nebo nutnosti vyjmutím mimo vůz a provedením externě, bude konzultováno individuálně a sdělíme, pokud a proč je to nutné.

Disponujeme
OEM originálním specializovaným vybavením, pro vozidla koncernu BMW, pro maximální spolehlivost.
Veškeré činnosti jsou konány zodpovědně a dají se vždy vrátit
Lze kódovat i vozidla v tovární záruce - vůz tím nepřijde o záruku. Pokud by tomu bylo jinak, bude sděleno

Kódování
Malý balíček
3 x kód
(do 20min)
Jedná se o balíček obsahující dohromady maximálně tři běžnější úkony neboli změny funkcí (kódů), které běžně pro provedení nezaberou více jak 20minut.
Klient si předem sám řekně co poptává nebo vybere z nabídnutých funkcí.
700 - 1000kč

Kódování
Střední balíček
5 x kód
(do 30min)
Jedná se o balíček obsahující dohromady maximálně pět běžnějších úkonů neboli změny funkcí (kódů), které běžně pro provedení nezaberou více jak 30minut.
Klient si předem sám řekně co poptává nebo vybere z nabídnutých funkcí.
1000 - 1500kč

Kódování
Velký balíček
6 a více kódů (změn)
(do 120min)
Jedná se o balíček obsahující neomezený počet změn funkcí (kódů) běžných úkonů, které běžně pro provedení nezaberou více jak 120minut a to celé v jednotné ceně.
Klient si předem sám řekně co poptává nebo vybere z nabídnutých funkcí.
1500 - 3000kč

INDIVIDUÁLNÍ
Kódování
Složitější funkce
Za složitější funkce se pokládájí úpravy a funkce, které vyžadují větší časovou náročnost a k tomu např. nutné zkoušky během provozu či za jízdy nebo se jedná o funkce o delším časovém trvání, které se programují individuálně či na míru. Zahrnuje i funkce, které se dělají na zakázku. Jde o položku oceněnou zvlášť nad rámec běžných úkonů z ceníků výše.
Cena individuální dle nárošnosti.
1000 - 5000kč
Seznamy funkcí
Něco Vám chybí nebo Vás zajímá něco mimo seznam? Prosím, neváhejte nás kontaktovat
E řady / Mini Cooper řady R
Všechny řady s označením E
Určeno hlavně pro řady E6x a vyšší

BMW F řady
Elektrická auta i3 a i8 - řady I
Mini Coopery řady F

BMW G řady
nejnovější Mini Coopery převážně od roku 2018

Důležité informace o kódování
 • Ceny jsou orientační. a mohou se navýyšit. Někdy je během práce zjištěno, že nesedí podstatná datová část vozidla nebo je poškozena a ta je potřeba před zahájením kódování srovnat. Důvodem může být prosté opotřebení / horší fáze životnosti jednotky, či neodborná předchozí manipulace s daty/softwarem.

 • Poškozený nebo nesprávný obsah jednotky, či jiná zásadní část softwaru jednotky vozidla (např. rodný výbavový list - kódování výbavy a základní informace o vozidle) nebo VIN kódy jednotek pokud je zásadní v dané oblasti a další, může v určitých situacích vyvolat potíže.
  Je potřeba aby toto bylo v pořádku, jinak se může stát, že při editování jednotky - kódování nebo např. ztrátě napětí vozidla se obnoví nežádoucí obsah a chování vozidla.
  Stává se tomu tak často u vozidel, které mají vyměněné jednotky za použité z jiných vozů, které obsahují stále původní data jiného vozu a jsou tedy k stávajícímu vozidlu nesprávně nakódované. Podle těchto dat se vozidlo obnovuje a načítá do základních nastavení při ztrátě napětí, nebo může způsobit nežádoucí chování při kódování když se toto nejdříve nesrovná na data, jaká mají pro vůz správně být.
  Nesprávným obsahem může dříve či později přijít problém jako nežádoucí chování vozu.
  Umíme opravit a bude konzultováno pokud situace nastane
ZAREZERVOVAT
Návrat na obsah