Předkupní prohlídka - ČR - RokaWorks

Menu
Přejít na obsah
Profi Diag


Budíky


Klíče & imo


Předkup. kontrola

Carplay
PřipravujemePřipravujemePředkupní prohlídky v ČR
"Kontrola vozidla od A do Z"

Předkupní prohlídky v ČR - proč s námi?
Nechcete koupit vozidlo s nejistotou, že to může být brzy finanční past? Chcete o vozidle vědět co nejvíce co lze a co by Vás mohlo stát v porovozu?
Prohlížíme a kontrolujeme vozidlo více než běžné služby před koupí jako obecné zjištění závad. BMW nás baví a tak ho kontrolujeme tak, jako bychom si ho kupovali sami sobě. Co u vozidla lze zjistit, zjistíme!
Abyste si vše nemuseli pamatovat,
zpracujeme po prohlídce protokol, kde máte veškeré informace, které stojí za zmínku vč. výsledků měření z diagnostiky. Sdělíme, co je dobré, co je špatné a kolik popř. co stojí.
Zhodnotíme stav a jednáme případně za Vás s prodejcem pro lepší cenu jako důvodnou kompenzaci vad!
Proč i u levného vozidla řešit stav karoserie nebo lak? Hlavně z důvodu, že nechcete jezdit ve vozidle, které může být svařované z více kusů neodborným způsobem. Při případné nehodě, může deformační zóna být značně slabší a může to znamenat značně vyšší ohrožení na životě posádky. Stejně tak jako například neodborná oprava v oblasti náprav - už nikdy poté nepůjde správně srovnat geometrie vozidla. Stejně jako to, že více zbouraná karoserie, může mít v horizontu měsíců až let zásadní vliv na to, jak vozidlo jako materiál bude pracovat a tím výrazněji degradovat až k neúnosným mírám, kde bude zasadní část vozu neopravitelná nebo značně smrtelnější v případě situaice větší nehody.
 • Disponujeme nejen OEM originálním specializovaným diagnostickým vybavením, pro vozidla koncernu BMW.
 • Měříme lak na a kontrolujeme karoserii.
 • Kontrolujeme mechaniku vozidla včetně testovací jízdy.
 • Provádíme hloubkovou diagnostiku vč. živých dat z jízdy podle potřeb.
 • Výpis historie vozidla, který dáváme po koupi k vozidlu.
 • Zpracujeme protokol, kde jsou obsaženy všechny informace, co byli o vozidle zjištěny! Dále Vám shrneme, co je na vozidle dobré, co ne a popř. co kolik stojí. Shrneme Vám rentabilitu oprav.
 • Jednáme za Vás s prodejcem o případných kompenzacích na zjištěné závady a nutné opravy. Vyjednáváme dohodu o ceně za Vás, asistujeme Vám pro přepis vozidla.
 • V ceně služby je ještě jedna diagnostika po koupi vozidla zdarma.
 • Po koupi vozidla přes nás - možnost premiové ceny kvalitního pojištění na vozidlo.
 • V případe zájmu za Vás vyřešíme přepis vozidla, evid. kontrolu popř. STK nebo Vám asistujeme pro úspěšné vyřešení.
Postup:
Dohoda a určení kritérií vhodného tipu vozidla, které bude v cíli hledání.
Pokud máte vozidlo vybrané, přeskočte tento krok, ale doporučujeme přečíst oblast o rozpočtu!
  • Rozpočet - napište Vaše maximum po odečtu částky pro počáteční servis a nutnosti (např: olej, filtry, pojištění, přepis apod.). Nedoporučuje se zvažovat takový tip vozidla, jehož cenová hodnata je taková na kterých na trhu začínají a zároveň je Vaším maximem pro nákup. Cena v rozpětí, na kterých určitý tip začíná, býva zpravidla velmi špatného stavu nebo riziko příliš mnoho hodnotných investic! Krásné fotky a popis neznamená výhru!
  • Kritéria vozidla - tip, výbava, parametry - napište (Nemějte příliš vysoké nároky na přesnost výbavy - čím více kritérií položíte, tím déle můžete čekat, než se vhodný kus najde či zda bude. Pamatujte, že nejdůležitější je stav. Hodně výbav stále lze dodělat nebo nejsou důležité)
  • Doba představy realizace - napište, kdy se chcete dát do prohlídek
Kontaktování vybraných vozidel.

Zjištění informací o vozidle pro určení, zda stále naplňují zájem. Zavoláte Vy nebo my - záleží na dohodě.
Dohodnutí, kdy realizujeme prohlídku
Výjezd k vybraným vozidlům.
Zásadně kvůli vybavení, vlastní flexibilitě a spolehlivosti jezdíme vlastním vozidlem.
Dle dohody jedeme sami nebo Vy s námi.
 • V případě, že jedeme sami - během prohlídky děláme fotografie, videa popř. dle potřeb můžeme provést videohovor s Vámi u vozidla. Následně si řekneme vše zjištěné po telefonu, dále zda má vozidla stále smysl a když ano tak za jakých okolností.
  Stejně tak Vám sdělíme výsledky. Můžeme i složit rezervační zálohu za Vás.
 • V případě, že jedete s námi - Vše vidíte, což je lepší (klient by měl mít vlastní pocit z vozidla, které si kupuje).
  U vozidla komunikujeme s prodejcem dle dohody. Testovací jízdu absolvujeme společně. Během jízdy se vystřídáme, ať si i klient získá vlastní pocit z vozidla, které má koupit. Po jízdě se soukromně pobavíme o všem, co bylo zjištěno a zhodnotíme pozitiva + negativa. Následně se jedná s prodejcem

 • Vozidlo se koupilo
  Následuje převoz. Asistujeme pro úspěšný přepis - popíšeme Vám co dělat pro dokončení všech nezbytných náležitostí.
  Předáme kontakt, na našeho partnera pro pojištění. Zajistili jsme pro klienty velmi výhodné a kvalitní pojištění (povinné i havarijní). Můžete při nejmenším zkusit nezávaznou nabídku.
  Pokud je vozidlo koupeno přes naší prohlídku, má klient od nás ještě jednu diagnostiku zdarma po koupi. A tím náš kontakt nekončí. Nabízíme aftersale péči - máme autoservisy a další služby, kde může vozidlo svěřovat nám a my se o něj budeme dále starat, pokud klient bude chtít. Bude nám ctí
 • Vozidlo se nekoupilo
  Jede se případně na další a opakují se kroky. V případě prohlídky více vozidel, dáváme slevu na cenu služby prohlídky dalšího vozidla. Čím je jich více, tím se sleva stupňuje.
  Sleva je v rozpětí 10-40procent na každé další vozidlo, podle dohody a časové náročnosti.

Ceník
Cena za vykonání služby + protokol o prohlídce a výpisu historie vozidla:
3000 - 4500Kč u vozidel v hodnotě do 400 000Kč
4000 - 5500kč u vozidel v hodnotě nad 400 000kč
a dále k ceně připočítáváme cenu za jízdu k vozidlu a zpět - 11 Kč na kilometr. V případě dělší cesty nad 400km je pak 9,5kč na kilometr.
Proč je částka proměnlivá?
Někdy se setkáváme s tím, že zjistíme velmi zásadní závadu vozidla již v první fázi kontroly, která má zásadní vliv na reálný stav a výslednou hodnotu vozidla, než bylo předtím interpretováno. V tu chvíly zastavíme kontrolu a seznámíme klienta o nově zjištěné informaci. V tu chvíly víme, že vůz nedoporučíme za stavající cenu a ani třeba nemá smysl pokračovat v prohlídce. Proto nám nepříjde fér, účtovat stejnou částku jako za kontrolu, která proběhne do detailu celá.

Ukázka
Protokol z předkupní prohlídky
Ukázka - Protokol z předkupní prohlídka
Návrat na obsah