0
0,00  0 položek

Žádné produkty v košíku.

Chiptuning.

Odborné a individuální úpravy softwaru motoru.
RokaWorks / Služby / Služby / Chiptuning

Zabýváme se profesionálními úpravami softwaru motorových jednotek. Nejedná se o běžné nahrávání univerzálních map typu fileservice. Upravujeme dle potřeb individuálně na konkrétní vůz. Měříme za jízdy a dle potřeb dolazujeme.

Jsme schopni dělat i úpravy typu vypínání nebo zapínání jednotlivých komponent motoru na přání zákazníka. Nejedná se o běžné zakazování chybových hlášek, ale skutečnou deaktivaci a vypnutí daného okruhu aby nedocházelo k zhoršení životnosti motoru či jeho komponent a nežádoucímu chování jako úbytek výkonu.


Disclaimer - vyloučení odpovědnosti:
Odstranění či manipulace softwaru na přání zákazníka, které mají vliv na výsledné emise je zásah do emisního systému vozidla a může způsobit zvýšení emisí nad limit stanovený výrobcem. Tato služba úpravy řídící jednotky motoru je určena pouze pro sportovní účely a není určena pro provozo na pozemních komunikacích.
Veškerá odpovědnost za jiné použití a provozování vozidla je plně na majiteli a provozovateli vozidla, dodavatel služby nenese odpovědnost či spoluúčast a veškerá rizika či protiprávní jednání jde na vrub zákazníka, majitele a provozovatele.

Služby
Kontakt
Nejsme jen v Praze.

Poptávka je nezávazná. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle podmínek GDPR.
magnifiercross